Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Kontakt Veřejná návštěvní kniha / dotazy

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308

Bolesti hlavy způsobené parazitem - stěhující se bolesti hlavy

Dotazy z oblasti právní problematiky prosím vkládejte
do Bezplatné právní poradny online. Děkuji za pochopení.

Bolesti hlavy způsobené parazitem - stěhující se bolesti hlavy

Neděle, 14. leden 2018 (12:31) Otevřeno: 839x
Dobrý den.
chtěla bych Vás poprosit o radu.
Mývám hrozné bolesti hlavy. Nikdy jsem na ně netrpěla. Není to taková ta celková bolest při únavě nebo při nespavosti atd. Je to jako by vám něco přímo prolézalo v hlavě. Nemohlo by se jednat o nějakého parazita? Protože ta bolest není jen na jednom místě. Je to jen na pravé straně - na spánku, nad uchem, za uchem, pokaždé někde jinde jako by se to přesouvalo. Je to v jakoukoli dobu během dne, např. sedím v klidu a pracuju a najednou se to začne hýbat a přesouvat a já mám pocit, že mi tam každou chvíli něco praskne. Po chvíli to přejde a za pár minut zase to samé…
Asi si budete říkat, že si vymýšlím nebo jsem blázen, ale bohužel ne. Nikdy bych si nic takového nevymyslela. Budu ráda za každou radu, hlavně na koho se obrátit, protože pokud by se jednalo o parazita, tak s tím tady nemají doktoři zkušenosti. Četla jsem o tom mnoho článku ze zahraničí, kde je mnoho podobných případů.
U neurologa jsem bohuzel jeste nebyla. Vsude kam jsem volala mi sdelili, ze volny termin maji az v unoru. Proto jsem psala Vam. Nevite nahodou, kde by me vzali hned? Dekuji predem za odpoved.
E.
Admin Comment:  Reakce Zbyňka Mlčocha:
Dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz. Je nezbytně nutné zajít k ambulantnímu neurologovi a realizovat dovyšetření - především zobrazení mozku (zřejmě MR) a dále asi i EEG.
Aby bylo možné říci nějaké doporučení, je nezbytná nějaká diagnóza. Nelze tento krok přeskočit a prosté tišení bolestí by mohlo skrýt symptomy třeba i závažnějšího onemocnění.
S výsledky mne případně opět můžete kontaktovat.
Na okraj podotýkám, že z celé své bytosti pochybuji, že byste měla parazita v mozku (červ?), který by Vám kolem mozku prolézal. Šlo by o raritní stav, kdy byste se musela parazitem nakazit někde v zahraničí - Afrika, Indie apod.

Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny