Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Krize, rozchod, rozvod, vyživné Když chcete darovat psychickou pohodu aneb dárkové poukazy psychologické poradny Mojra.cz

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7078

Jsme na Facebooku

Staňte se fanouškem na facebooku
Denně info o nových článcích tohoto webu na facebooku!

Web běží na serveru:

WEDOS

Když chcete darovat psychickou pohodu aneb dárkové poukazy psychologické poradny Mojra.cz Email
Čtvrtek, 04. říjen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 343x

Psychologická poradna dárkový poukaz MojraVýběr dárků je odpradávna náročnou disciplínou, při které musíme zohlednit mnoho faktorů od toho, co by si obdarovaný přál, co ho potěší a co opravdu využije po to, co mu rozhodně radost neudělá. Trefit se každému do vkusu, zejména co se kosmetiky, oblečení a jím podobným týče je skoro nemožné. K tomu ještě toužíme, aby zrovna dárek od nás byl něčím originálním.

__

__

mora

Proto jsou dnes (04.10.2018) stále oblíbenější formou dárku různé vouchery na wellness pobyty a jiné druhy zážitků, či zboží. Ano, mohli byste stejně dobře darovat obálku s penězi, ale je to jaksi neosobní a nejde na tom vidět žádná vaše snaha. Oproti tomu, když vložíte do dárkového balení poukaz s něčím konkrétním, tak obdarovaný uvidí, že jste si dali tu práci s hledáním dárku, který neurazí, ale naopak velmi potěší. Nabízí se však otázka, zda se postupem času i dárkové poukazy nestanou něčím všedním. Samozřejmě toto riziko zde je, a proto by se nabídka měla neustále rozšiřovat a obměňovat. A právě proto přišla online psychologická poradna Mojra.cz s nabídkou vlastních dárkových poukazů ke všem typům konzultací s psychology.
Co může být víc, než darovat někomu blízkému psychickou pohodu? Často se ocitáme v situacích, které nejsme schopni sami dost dobře zvládnout a potřebujeme získat nadhled a pomoc ze strany někoho nezaujatého. Ovšem dnešní doba je stále plná předsudků a my se bojíme, co si o nás pomyslí okolí, proto namísto abychom navštívili odborníka, dusíme své starosti v sobě do doby, kdy už může být pozdě. Nebo prostě jen nemáme čas, což je velkým problémem současného moderního světa, neustále se za něčím honíme, jsme zahlceni prací a nedokážeme si udělat chvíli pro sebe. Důvodů, proč zanedbáváme své duševní zdraví je opravdu mnoho, proto přišla Mojra.cz s nápadem proměnit návštěvu u psychologa v jedinečný dárek, který může pomoci člověku v tísni při řešení jeho problémů, a to vše z pohodlí jeho domova.
Samozřejmě i při výběru tohoto dárku musíte být obezřetní. Rozhodně s dárkovým poukazem na psychologickou konzultaci neuděláte radost někomu cizímu, šéfovi, či sousedovi, který na vás působí nevyrovnaně, ale v podstatě o něm nic nevíte. Naopak skvělým dárkem bude dárkový poukaz online poradny Mojra.cz pro manželku/manžela, partnera, kamaráda/kamarádku, babičku, dědečka, sestru, bratra… Respektive pro každého blízkého člověka, ať už muže, či ženu, který se ocitl v těžké životní situaci. Darujete jim tak v podstatě prostředek, jak udělat svůj život opět šťastnějším. A to je opravdu dar, který se neodmítá.

 

Pro představu jsme vybrali několik příkladů, kdy je poukaz na konzultace s psychologem opravdu vhodným dárkem.

1. Smrt blízké osoby, dítěte. Toto je bezpochyby jedna z nejtěžších situací, se kterými se člověk musí v životě vyrovnat. Smrt někoho blízkého nás vždy velmi zasáhne a někdy se s přívalem emocí a negativních pocitů nedokážeme sami vyrovnat.

2. Změna uspořádání rodiny. Ať už mluvíme o rozvodu, či odchodu dětí z domova. Obojí je pro člověka velmi stresujícím a každá takováto změna sebou nese řadu možných komplikací, od pocitu samoty po deprese, úzkosti aj.

3. Výchovné problémy dětí. Moderní svět sebou nese různé změny a tak, jak v nás rodiče kdysi budovali pevné zásady, tak se aktuálně mnoho novodobých rodičů přiklání k benevolentnějším metodám. To je spojeno s řadou výhod i negativ, ovšem každé jednání má své meze a je namístě problémy spojené s výchovou dětí začít řešit co nejdříve, čímž se vyhneme řadě komplikací do budoucna.
4. Problematika vztahů. Tady je škála možností opravdu velká, od partnerské krize po následky těžkého rozchodu atd.
Ať už se někdo z vašich blízkých potýká s jakýmkoliv, byť sebemenším problémem, měl by jej začít řešit. Mnohdy stačí udělat ten první krůček za něj a popostrčit ho tím správným směrem. A právě zde je dárkový poukaz online psychologické poradny Mojra.cz tím správným řešením a bude vnímám jako cenný dárek.

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny