Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Počítače a internet

Sponzorované odkazy:

Zhubla jsem 24kg/6 měs. Ráda poradím jak na to. Klikněte pro více informací.
 

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2
Vodafone

Počet stránek v systému

6660

Jsme na Facebooku

Staňte se fanouškem na facebooku
Denně info o nových článcích tohoto webu na facebooku!

Web běží na serveru:

WEDOS

Počítače a internet

Jak napsat profesionální email a co by měl obsahovat - tipy

Email
Pondělí, 04. duben 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1404x   

 

jak-napsat-profesionalni-email-a-co-by-mel-obsahovat-tipyDo emailové schránky nám chodí opravdu velké množství emailů, které se s časem násobí. Ne všechny nás zaujmou. Napadá vás způsob jak zaujmout elektronickou zprávou? Jestli ne, tady je pár příkladů, jak nenásilně oslovit adresáta. 

___

___

Celý článek...
 

Fotokoláže online editor zdarma, collage maker online zadarmo

Email
Úterý, 05. leden 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 9463x   

fotokolaze-online-editor-zadarmo-collage-maker-online-zdarmaMožná jste si také chtěli udělat koláž z několika fotografií a zjistili jste, že např. v programu Malování je to velmi těžké. Existují collage makery, které jsou povětšinou placené. Existuje ale jeden, ve kterém můžete fotokoláže udělat zdarma a máte mnoho variací jak tvarů koláží, tak i velikostí fotografií v nich. A to vše zdarma. Jde o fotokoláž generátor či editor zdarma na adrese http://www.picmonkey.com/ . Krom výše uvedeného má i mnoho různých efektů, které na koláže můžete aplikovat. 

___

___

Celý článek...
 

Co o vás ví Facebook - 78 osobních údajů které lidi dobrovolně ukládají

Email
Čtvrtek, 17. září 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1586x   

 

co-o-vas-vi-facebook-78-osobnich-udaju-ktere-lidi-dobrovolne-ukladajiČlověk by měl být zejména na sociálních sítích velmi na pozoru. Ti rozumnější si prostudovali nejen pravidla, ale i nastavení svého soukromí na Facebooku a používají jej střídmě, nebo opatrně. Mnozí si ale přestali dávat pozor a neuvědomují si, že všechno, o co se podělí s přáteli či "internetovou veřejností" vědí i ti, kteří se o sociální síť starají. Vědí dokonce i to, co ani vaši nejbližší netuší! 

___

___

Celý článek...
 

Nový web o bylinkách - www.BylinkyProVsechny.cz

Email
Čtvrtek, 10. září 2015 | Vložil: Ing. Antonín Neoral - redaktor | Zobrazeno: 10568x   

bylinky-web-www.bylinkyprovsechny.czDne 2.3.2015 byl spuštěn nový web o bylinkách. Jde o v pořadí již 10. projekt Zbyňka Mlčocha.     Web v současné době (20.5.2015) obsahuje téměř 1000 stránek a má na Facebook stránce 4150 fanoušků. Stránky se věnují bylinám, keřům, stromům, ovoci, zelenině. Popisuje různé zpracování rostlin a samozřejmě jejich účinky na lidský organismus.  

___

___ 

Celý článek...
 

Web MOJESTAROSTI.CZ - každý má občas nějaká trápení nebo si chce popovídat

Email
Čtvrtek, 10. září 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6488x   

web-mojestarosticz-kazdy-ma-obcas-nejaka-trapeni-nebo-si-chce-popovidatMilí návštěvníci, autor těchto stránek Zbyněk Mlčoch měl kdysi přání a to vytvořit web, na kterém by se mohli lidé svěřovat se svými trápeními, starostmi nebo i radostmi, zkušenostmi, myšlenkami a druzí lidé by na jejich příspěvky reagovali. A jak už to tak bývá, sny se mají plnit. Tento sen se splnil v červenci 2010. Web www.MojeStarosti.cz funguje již 5 let a denní návštěvnost je kolem 5000 lidí za den. Chcete-li se poradit nebo svěřit se svými starostmi (nebo i radostmi), pokračujte zde - www.MojeStarosti.cz . Na nové příspěvky ve webu pravidelně reaguje Zbyněk Mlčoch pod přezdívkou Avatárek. 

___
___

Celý článek...
 

Phishing, jak ochránit bankovní účet před hackery - 10 rad, tipů a doporučení

Email
Neděle, 18. leden 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1837x   

phishing-jak-ochranit-bankovni-ucet-pred-hackery-10-rad-tipu-a-doporuceniBanky bijí na poplach. Meziročně prudce přibylo útoků na bankovní účty běžných klientů. Hackeři se snaží nabourat do účtu získáním přístupových údajů nejen přes počítač či notebook, ale v poslední době stále častěji také přes mobilní telefony se systémem Android. Z toho důvodu buďte opatrní při otevírání příloh z neověřených zdrojů a buďte také pozorní v jakém webu zadáváte své přihlašovací údaje. 

___

___

Celý článek...
 

Co je to XML soubor - definice, příklad, využití, rozdíl mezi XML a HTML

Email
Úterý, 18. listopad 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2721x   

co-je-to-xml-soubor-definice-priklad-vyuziti-rozdil-mezi-xml-a-htmlZkratka XML znamená EXtensible Markup Language, což by se doslovně dalo přeložit jako rozšiřitelný značkovací jazyk. XML je značkovací jazyk stejně jako HTML. Byl sestrojen k popisu dat. XML tagy nejsou předdefinované. Musíte si definovat své vlastní. XML používá k popisu dat DTD nebo XML schémata.Je sestrojeno tak, aby bylo lehce čitelné. Je normou W3C (od 10. února 1998). 

___

___

Celý článek...
 

Google kalendář - klávesové zkratky, funkce, nastavení

Email
Úterý, 18. listopad 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2013x   

klavesove-zkratky-google-kalendarMožná stejně jako já patříte k milovníkům internetové aplikace Google kalendář. Je to fantastická věc, díky které si můžete v počítači, tabletu, mobilu synchrozinovat aktuální plány. Google kalendář má tu výhodu, že je možné nastavit si tzv. upozornění, takže u důležitých událostí dostanete SMS na mobil, abyste něco udělali. Má také různá nastavení - např. barevné odlišení plánů, opakovaná upozornění (např. narozeniny) apod. Dnes na mě nečekaně vyskočila tabulka klávesových zkratek a protože jsem vůbec nevěděl, že je Google kalenář má, tak je sem dávám k dispozici i ostatním. 

___

Celý článek...
 

Jak napsat zavináč, copyright, promile, větší než, menší než ad.

Email
Pátek, 19. září 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 9988x   

jak-napsat-zavinac-copyright-promile-vetsi-nez-mensi-nez-adV tabulkách najdete neobvyklé jednoznakové symboly, které ne každý ví, jak je správně napsat. Pro HMTL weby existují pro tyto znaky speciální kódy. Pokud je jen potřebujete "opsat", jednoduše si jej označte myší, zkopírujte a vložte pak do své práce. Dají se napsat i přes kombinaci ALT + nějaké číslo, to zde najdete pro nejpoužívanější znaky.

___
___

Celý článek...
 

Rady, návody - www.radytady.cz - stovky tipů, návodů a doporučení pro zdraví, domácnost a zahradu

Email
Neděle, 29. červen 2014 | Vložil: Ing. Antonín Neoral - redaktor | Zobrazeno: 46698x   

www.rady-navody.cz-rady-tipy-doporuceni-zdravi-domacnost-vareni-zahradaNa českém webu vznikl zcela nový web, který má za cíl v nejrůznějších situacích lidi informovat o tom, jak si rychle, snadno a velmi levně pomoci. Web obsahuje 1520 rad (ke dni 27.5.2014) z oblastí bydlení a domácnosti, vaření, zdraví a hobby (zvířata, zahrada). Web byl spuštěn 1.4.2013. Veškeré texty do něj ukládá MUDr. Zbyněk Mlčoch (jde o jeho 9. internetový projekt), technicky web "postavil" Petr Coufal a programátorské práce na webu uskutečnil Bc. Filip Bartmann.

___

___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 1 z 8
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny